Domov je srdcem celé rodiny...

Jmenuji se Jana Mutinová a jsem interiérová a zahradní designérka. Absolvovala jsem studium interiérového a zahradního navrhování na odborné umělecké škole v Praze a Ostravě. Navrhování se věnuji mnoho let.

Mou prioritou je, aby každý interiér byl odrazem osobnosti klienta a obklopoval ho pocitem bezpečí, originalitou, lehkostí  a elegancí. Snažím se vžít do svého klienta, abych ho co nejlépe poznala a vytvořila jeho sen o krásném bydlení.

Pokud toužíte po osobitém, útulném, ale zároveň funkčním bydlení, nechejte si poradit od interiérového designéra, můžete tak ušetřit čas, ale i peníze, tím, že se vyhnete zbytečných chyb a omylů při řešení a zařizování Vašeho interiéru. Interiér ušitý přímo Vám na míru, bude naplněním vašeho snu.

VEKERA Design se věnuje návrhům soukromých i komerčních interiérů a navrhováním zahrad. 

Zabývám se Feng-šuej.   

Návrhy interiéru

2D + 3D vizualizace

Kompletní vyhotovení projektu ve 2D programu, půdorys + pohledy  pro budoucí realizaci + studie ve 3D programu včetně výběru dodavatelských firem a zajíštění řemeslných prací. Koordinace při realizaci a komunikace s dodavateli. Dodávky zařizovacích prvků, výběr nábytku, osvětlení, textilií a tapet, doprovod při nákupu interiérového vybavení.

Poradenská činnost

Poradenství při řešení Vašeho interiéru, výběr stylu, výběru vhodného nábytku, vhodných materiálů, vhodných doplňků do interiéru, jeho barevného řešení, výběr tapet a textilií a vhodného osvětlení. Doprovod při výběru a nákupu interiérového vybavení. Konzultace při řešení vhodné dispozice přímo u Vás doma.

Návrhy zahrad

Kompletní vyhotovení projektu zahrady ve 2D programu + studie ve 3D programu včetně osazovacího plánu, ceníku, výběru dodavatelských firem, zajištění prací, koordinace, realizace a komunikace s dodavateli. Dodávky zařizovacích a dekoračních prvků do zahrad.

Spolupráce

Milan Lunda - Kuchyně

Výroba a montáž nábytku

+420/721 466 333